+38 (044) 590 45 25

Закон про реструктуризацію валютних кредитів відправили на доопрацювання

Закон про реструктуризацію валютних кредитів відправили на доопрацювання

На голосування до Верховної ради вчора виносили два законопроекти. Один авторства Кабміну – № 4004, другий від депутатів Олександра Вілкула та Дениса Дзензерського – № 4004–1. Обидва відправили на доопрацювання.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook глава фінансового комітету Верховної Ради Сергій Рибалка.

"В результаті обробки сотень зауважень сформували пакет пропозицій, які б дозволили суттєво доопрацювати один із двох проектів. Мовиться про вдосконалення практично всіх важливих властивостей: й уточнення визначення єдиного житла, й обмеження за площею, і за відсотками списання, і впровадження принципу "ключі на стіл", а також щодо багатьох інших", – зазначив депутат.

Сергій Рибалка зауважив, що проект мають допрацювати проект таким чином, аби отримати підтримку у сесійній залі, підпис президента і щоб закон було виконано на практиці.

"Соромно, що більше двох років НБУ, Уряд та український парламент не можуть допомогти людям, які через шалену девальвацію гривні потрапили у кредитне рабство. Треба мати совість, бо люди продовжують втрачати житло, місяцями стоять під Нацбанком та Верховною Радою. А шукати компроміс ніхто не хоче.
А ті, хто знову обіцяє позичальникам нездійснені речі, обманює їх і насправді затягує час. Аби отримати політичні бали", - написав нардеп.