+38 (044) 590 45 25

Україна отримає мільярд доларів після створення нового уряду

Україна отримає мільярд доларів після створення нового уряду

Якщо новий уряд буде створено, то Українська держава отримає третій транш гарантованого кредиту в обсязі 1 мільярд американських доларів. Про це заявив віце-президент Сполучених Штатів Америки Джозеф Байден у процесі зустрічі з Державним секретарем Штатів Джоном Керрі і президентом Петром Порошенко.

Також Байден розповів про рішення Сполучених Штатів Америки надати додатково 335 мільйонів американських доларів на реформування сфери безпеки Української держави, а саме Збройних сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

Співрозмовники обговорили розвиток ситуації на Донбасі і можливість введення в регіон міжнародної місії безпеки. Керрі розповів про останні перемовини у Москві. Співрозмовники відзначили важливість звільнення Надії Савченко і негайного допуску до неї представників медицини.

Разом з цим, сторони підкреслили необхідність продовжувати санкційні заходи у відношенні Російської Федерації до абсолютного виконання Москвою мінських угод. Президент Української держави у свою чергу підкреслив пріоритетність створення ефективної антикорупційної системи для влади України.

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Джон Керрі повідомив, що «у найкоротші терміни» відвідає Українську державу. Його візит має сприяти «подальшому розвитку стратегічного партнерства між Українською державою та Сполученими Штатами Америки».