+38 (044) 590 45 25

Стало відомо, коли місія МВФ відвідає Київ

Стало відомо, коли місія МВФ відвідає Київ

Місія Міжнародного валютного фонду спільно з українською владою продовжить на політичному рівні другий перегляд програми в рамках чотирирічної угоди EFF, загальним обсягом кредитування близько 17 млрд дол.

Місія МВФ працюватиме в Україні з 10 по 18 травня. Про це заявив постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше, пише 112.ua.

«Місія МВФ, очолювана паном Роном Ван Руденом, буде працювати в Києві у період з 10 по 18 травня. Місія буде продовжувати на політичному рівні обговорення з українською владою в контексті другого перегляду програми, підтримуваної фінансуванням у рамках угоди EFF», — заявив Ваше.

Рада директорів МВФ оцінить відповідність України оновленими правилами кредитування під час завершення другого перегляду програми співробітництва з Україною в рамках EFF.

Раніше єврокомісар з питань розширення і політики сусідства Йоханнес Хан заявляв, що Кабмін повинен активізувати співпрацю з МВФ для отримання другого траншу від ЄС на 600 млн євро. Минулого року українська сторона отримала перший транш коштів на 5 млрд дол. і другий — на 1,7 млрд дол.

Нагадаємо, 24 січня президент України Петро Порошенко назвав суму третього траншу МВФ, а також повідомив, що в золотовалютні резерви надійдуть 200 млн дол. від Швейцарії.